Оздоровлення

У 2016 році в районі  працювало17 пристосованих таборів відпочинку з денним перебуванням в яких оздоровлено 1249  учнів.

         Протягом 15 днів в пристосованих закладах відпочинку організовано триразове гаряче харчування. Вартість харчування на одну дитину на день  складає 38,60  грн. - із розрахунку 19,30 грн.  з бюджетних коштів та 19,30 грн. батьківських коштів. Комітетом з конкурсних торгів відділу освіти  конкурсні торги щодо закупівлі послуги їдалень для пристосованих закладів відпочинку.

         З метою організації змістовного дозвілля дітей району заклади освіти організували роботу спортивних секцій, гуртків образотворчого та прикладного мистецтва, бібліотек та комп’ютерних класів. Діти відвідали музеї, театри, виставки міста. Були проводені різноманітні районні та шкільні заходи, тематичні культурно-виховні заходи, направлені на виховання у дітей почуття національної свідомості, патріотизму, популяризації демократичних цінностей та відродження національних традицій.

         Виховна робота з дітьми  забезпечила дотримання режиму дня, виконання санітарно-гігієнічних умов. Особлива увага була приділена роботі по збереженню стану здоров`я дітей, профілактиці захворювань, безпеці життєдіяльності.

       Центром позашкільної освіти була організована робота гуртків прикладної творчості та проведення розважальних заходів.

         З бюджету району забезпечено пристосовані заклади відпочинку з денним перебуванням медикаментами першої необхідності на загальну суму 1775грн.

         За графіком, складеним районним профкабінетом, пройшли медогляд працівники навчальних закладів, які  працюювали  в пристосованих закладах відпочинку.

  Всі заклади відпочинку прийняли участь у районному конкурсі на кращий стан виховної роботи в  пристосованому таборі з денним перебуванням. Кращими визнані навчальні заклади СЗШ№20, СБШ№23, СЗШ№35, НВК№111, СЗШ№83, СЗШ№140.

 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Корисне
Банер
Банер
Банер
Банер