План роботи відділу освіти на 2016 рік

_123456

    План визначає основні напрямки та організаційні заходи щодо реалізації положень Конституції України, Указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, розпоряджень та доручень голів обласної державної адміністрації, міської ради, районної у м.Дніпропетровську ради, рішень сесій відповідних рад, власних наказів.

            План роботи відділу освіти Жовтневої районної у м.Дніпропетровську ради на 2015 рік розроблено з урахуванням пропозицій, внесених структурними підрозділами відділу освіти, перспективних завдань.Відділ освіти здійснює реалізацію плану через вивчення питання дотримання чинного законодавства в закладах освіти, надання методичної, практичної допомоги у вирішенні різних питань. План роботи є базовим. Його уточнення здійснюється через щоквартальне та щомісячне планування.

            У 2015 році  відділ  освіти  Жовтневої районної у м.Дніпропетровську ради забезпечував якісну реалізацію основних завдань держаної політики в галузі освіти.  Робота відділу освіти, навчальних закладів району здійснювалася згідно з чинним законодавством, була спрямована на виконання основних завдань і положень Національної доктрини розвитку освіти, законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту», «Про охорону дитинства», впровадженням Комплексної  програми розвитку освіти в Жовтневому районі на 2013-2017рр., державних національних програм у галузі освіти, міських, регіональних освітянських програм та інших директивних документів.

Освіта району має стабільні кількісні і якісні показники та позитивні тенденції розвитку.

Читати далі...

 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Корисне
Банер
Банер
Банер
Банер